Tworzymy produkty o wysokiej jakości, wystarczy spojrzeć na zdjęcia poniżej.Metal w rękach wykwalifikowanych pracowników potrafi zamienić się w skomplikowane i precyzyjne części.

Nasza firma od wielu lat wytwarza części oraz urządzenia przeznaczone przede wszystkim dla branży medycznej. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo. Dokładamy wszelkich starań, by stworzyć produkt odpowiadający zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez Klientów.

Każdy element pochodzący z naszego zakładu charakteryzuje się wysoką precyzją i estetyką wykonania. Dzieje się tak, ponieważ nasi pracownicy korzystają z najlepszych materiałów oraz nowoczesnego parku maszynowego. To pozwala na niezwykle precyzyjne obrabianie nawet najmniejszych elementów.

Części wytwarzamy głównie poprzez frezowanie, toczenie oraz szlifowanie. Dla zapewnienia najwyżej jakości usług korzystamy z aplikacji CAM, zwiększając produktywność i ulepszając procesy produkcyjne.

Części oraz urządzenia produkujemy w większych seriach oraz wykonujemy jednostkowe zlecenia, także na urządzenia prototypowe.

Podejmujemy się również montowania urządzeń bazując na częściach wyprodukowanych w naszym zakładzie.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.