JAKOŚĆ

ISO9001

ISO 9001:2015

BLAZER - perfekcja wymagana

ESPRIT CAD/CAM

Poprzez „jakość” w pro-mach rozumiemy wytworzenie produktu z pożądaną i ustaloną z klientem specyfikacją, w uzgodnionym czasie oraz ilości.

Przykładamy wielką wagę do całego procesu od zamówienia, poprzez produkcję do dostawy do klienta. Precyzję wykonania zapewniamy dla każdego wykonanego elementu, a osiągamy to zapewniając powtarzalność procesu produkcji. Stawiamy wysokie wymagania dla powtarzalności procesu oraz jego dokumentacji, również w oparciu o system zapewnienia jakości. Nasz system zapewnienia jakości uzyskał certyfikat jakości ISO 9001:2015. Jakość to nie tylko procesy ale również możliwości technologiczne. W procesie produkcji używamy nowoczesnych automatycznych urządzeń pomiarowych 3D firmy Mitutoyo - CRYSTA-Apex V544 oraz systemy pomiarowe wbudowane w nasze tokarki i frezarki CNC.

Perfekcję naszej pracy doceniają również nasi dostawcy – firma pro-mach otrzymała nagrodę za perfekcję w procesie produkcji.

Jakość to również regularne szkolenia pracowników w zakresie używanych maszyn produkcyjnych ale i również stosowania oprogramowania Esprit CAD/CAM.